Laweta Mogilno – Usługi holownicze, z których warto skorzystać

Awaria samochodu? Stłuczka na autostradzie? Jeśli potrzebujesz odholowania to tylko z lawetą Mogilno! Dlaczego? Ponieważ z własnego doświadczenia wiemy, jak niekomfortowe i męczące bywają awarie w trakcie ważnej podróży. Z tego powodu zawsze staramy się dotrzeć do klienta jak najszybciej. Mamy duże doświadczenie i zapał. Co jeszcze nas wyróżnia?

Te trzy cechy sprawiają, że z holowania Mogilno skorzystało już wielu klientów. Zapewniamy bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług. To sprawia, że nasi klienci zawsze pozostawiają po sobie pozytywną opinię. Zapraszamy do kontaktu!

Pomoc drogowa Mogilno – Zapoznaj się z naszą ofertą

Jako pomoc drogowa Mogilno nie tylko zajmujemy się holowaniem przy użyciu lawety. W zakres świadczonych przez nas usług między innymi wchodzi:

Po dotarciu do klienta, w pierwszej kolejności staramy się usunąć awarię. Naszym celem jest, aby klient jak najszybciej mógł samodzielnie kontynuować jazdę. Jesteśmy do państwa dyspozycji bez względu na to, gdzie doszło do awarii. Postaw na nasze doświadczenie!

Dzwoń przez całą dobę, bądź zadowolonym klientem

Do awarii doszło w nocy i nie możesz dodzwonić się do żadnej firmy? My oferujemy całodobową pomoc drogową. Każdego klienta traktujemy priorytetowo, dlatego do wszystkich zleceń się przykładamy. Cenisz sobie terminowość? To tak jak my! Przykładamy również wagę do miłej współpracy oraz przyjaznej atmosfery. Nasze doświadczenie oraz kwalifikacje sprawiają, że wiemy, co robić w każdej sytuacji. Sprawne, a przy tym bezpieczne i zapewniające najwyższą jakość działanie to nasz atut. Prócz tego, jeśli jesteś z Mogilna lub okolic, możesz skorzystać z naszej wypożyczalni aut. Nie zwlekaj z kontaktem! Zapraszamy.

Jesteśmy firmą godną zaufania. Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz bogatą ofertą.

5,500+

Zaufanych
Klientów

500+

Pomocy
Drogowych

50+

Towarzystw
Ubezpieczeniowych

1000+

Sprzedanych
Pojazdów

Formularz kontaktowy

Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana!
Ups! Coś jest nie tak. Proszę spróbuj ponownie.

Opinie klientów